Seo Nedir?

Seo kelimesi Türkçe anlam karşılığı olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Seonun çalışma prensibi arama motorlarında bir sayfayı ilk sayfada yada ilk sıraya çıkarabilmek adına yapılan ve yapılacak olan bütün stratejilerin toplamı olarak düşünebiliriz. Artık günümüzde insanlar çok fazla internetten alışveriş yapabilir hale geldiler. Bu doğrultuda da çevrimiçi satın alma çok önemli ve hızlı bir şekilde büyüyen bir platform haline geldi. Bu doğrultuda rekabetinde arttığını görüyoruz ve internet reklam ajansımız ile birlikte sizler için web sayfalarınızı inceleyip rakiplerinize göre sektörümüzdeki, analizinizi yaptıktan sonra uygun adamları stratejileri çıkararak yol haritası çıkarıyoruz.

Google ve Yandex,Bing,Yahoo arama motorları sürekli güncelleniyor ve yapay zekalarıda sürekli gelişiyor. Kullanıcılardan almış olduğu sinyallere göre kendisini yeniliyor. Bu nedenledir ki seo danışmanlığı yaptığımız ajansımız da sürekli kendisini güncelliyor ve dünya ile gelişmeleri yakından takip ediyor. 

Seo iki temel kategoriye ayrılır

1.İç Seo

2 Dış Seo

Seo hizmetini sadece 1 senelik veya bir kerelik olarak görmeliyiniz. Çünkü rakiplerinizle de rekabet halinde olduğunuzu ve onların da bu hizmetlerden faydalandığını unutmayınız. 

İnternette ilk sırada yer almak için herkes birbiriyle yarış halindedir.  Seo hizmet ajansımız da sizler için en iyi sonucu elde edebilmek adına sektörünüz yakından inceliyor ve gerekli olan adımları sizlerle paylaşarak onayınızı aldıktan sonra çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yürütmekteyiz.

Site İçi Seo İç Seo

Site içerisindeki yapılan bütün teknikler iç kısım optimizasyon işlemine yani ilk seo konusuna girmektedir.  Burada resim optimizasyon, İçerik ,kategori ve sayfa  gibi birçok konu iç seo konuları içerisinde yer alır.

Dış Seo Site Dışı

Site dışı popülerliği arttırmak adına sosyal medya paylaşımları farklı web sayfalarındaki reklamlar ve bu gibi tekniklerin tümüne de dış seo olarak adlandırılır.

Sem Nedir Seo ne demek SEO açılımı Seo nedir ekşi Seo nasıl Yapılır Seo Nasıl Olunur Seo 20 Nedir Seo Nedir Ne İşe Yarar

Seo Nedir?
Başa dön